Ahşap Merdiven Modelleri

0 Comments

 

 

Geçmişten günümüze şekil bakımından ahşap merdivenler oldukça modern ve şık bir izlenim uyandırmaktadır. Zaten yanında getirdiği birçok farklılık ile kaliteyle birlikte dayanıklılığın yanı sıra, aynı zamanda şekli ile de mekanlara hoş ve ferah bir görünüm getirmekte. Ahşap merdiveniniz sadece siz ve diğer insanların gözlerini kamaştırmakla kalmayıp sizlere güven sağlamalıdır.Günümüzde şekil bakımından ahşap merdivenler oldukça estetik ve şık bir izlenim uyandırmaktadır. .Ahşap merdiven zevk ve tarz işi olmakla birlikte kişisel tercihlerle ortama daha doğal yada modern dokunuşlar katabilir. Işıklandırmalı ahşap merdiven; özellikle ışıklandırmaya önem veriyorsanız bu model tam da size göre demektir. İstediğiniz merdiven tipini seçtikten sonra merdivenlere gizli bir ışıklandırma sistemi kurulmaktadır. Yapılan bu ışıklandırma sistemi ile dilediğiniz renkte merdivenlerinizi aydınlatabilirsiniz

Ortamın uygunluğuna ve kendi seçiminize göre evinize yada iş yerinize U veya L merdiven yanı sıra helezon merdiven de yaptırabilirsiniz.

Bütün bunlar göz önünde bulundurulduğunda farklı fiyatlar çıkabilmektedir, siz de ahşap merdiven yaptırmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir